Společnost Suzhou Huanqiu Acupunture Medical Applicance Co. Ltd. se specializuje na výrobu akupunkturních produktů pod proslulou čínskou ochrannou známkou "Huan Qiu".

Při výrobě jsou výrobní procesy a kontrola kvality striktně udržovány v souladu se standardem GB2024-94 za pomoci kolekce testovacích nástrojů a procedur. Společnost je držitelem výrobní licence, která jí byla udělena Úřadem zdravotnického dozoru provincie Jiangsu.

 

Jednorázové akupunkturní jehly Huanqiu mají rovněž certifikát "Prvotřídní výrobek provincie Jiangsu", dále "Certifikát exportního výrobku" uděleného Kanceláří obchodních kontrol v Suzhou a "Zdravotnickou licencí" vydanou Šanghajskou hygienickou a epidemiologickou stanicí. Evropští spotřebitelé oceňují však zejména certifikáty západní provenience, proto akupunkturní jehly Huanqiu podstoupily rovněž testy západních certifikačních autorit. A tak se mohou pochlubit certifikátem Evropské Unie CE, certifikátem systému kontroly kvality ISO9002, certifikátem EN46002, australským certifikátem TGA a americkým certifikátem FDA. V případě amerického FDA se navíc jedná o jedinou čínskou společnost vyrábějící akupunkturní jehly, která byla dosud tímto úřadem hodnocena.

 

Akupunkturní jehly Huanqiu jsou velmi populární v Číně i mimo ni - v souladu s firemní strategií " prvotřídní kvality, proslulosti značky Huanqiu a kvalitních služeb". 

 

Jehly Huanqiu jsou uživatelsky velmi příjemné a dobře používají - v naší nabídce je naleznete v následujících typech: 

 

- bez zaváděcí trubičky, 

- se závěděcí trubičkou, 

- v provedení pro akupunkturu ucha, 

- v provedení SEVEN STAR - švestkového kladívka.