Jedním z nejzajímavějších produktů společnosti Mycomedica je produkt, vyrobený ze čtyř superfoods. V každé kapsli je 130mg čistého extraktu Reishi, 130mg Chlorelly, 130mg Spiruliny a 30mg čistého extraktu aceroly - brazilské třešně. Samé dobroty, které jsou životabudičem pro náš organismus. Hlavní účinek této kombinace je podle výrobce hlavně detoxikace a pročištění organismu, ale jeho účinky jsou samozřejmě mnohem širší.

Reishi podle tradiční čínské medicíny posiluje obrannou Qi, příznivě působí na astma, jsou prokázány protinádorové účinky, příznivě působí na játra, kardiovaskulární systém, na nespavost, artritidu, posiluje imunitní systém, užívá se i proti nadváze, padání vlasů, únavovému syndromu, atd. Ne nadarmo se přezdívá božskou houbou. Reishi použité v přípravku extraktem, až dvacetkrát silnějším než sušený prášek.

Chlorella - její význam pro lidské zdraví a její účinky jsou stejně rozsáhlé jako reishi. Jednobuněčná sladkovodní řasa chlorella má výrazné detoxikační účinky, posiluje imunitu, je to významný zdroj vitamínů a esenciálních mastných kyselin. Chlorela je velmi bohatý zdroj živin, obsahuje vůbec nejvíc chlorofylu z celé rostlinné říše. Je bohatá i na vlákninu, antioxidanty, ribonukleové kyseliny a unikátní růstový faktor CGF. Účinkuje proti stresu, podporuje buněčný růst a zpomaluje stárnutí. Je účinnou prevencí řady degenerativních a civilizačních onemocnění. V Japonsku je dnes chlorela nejprodávanějším potravním doplňkem, pravidelně ji užívá neuvěřitelných deset milionů lidí. Velmi populární je také ve Spojených státech.

Spirulina má rovněž výrazné detoxikační účinky, posiluje imunitu, má antivirový účinek, pomáhá neutralizovat škodlivé volné radikály, dodává tělu vitamíny, minerály a živiny tou nejdostupnější formou, má výborné účinky na zažívací trakt a při vředových stavech, je vhodná při cukrovce, redukuje cholesterol, snižuje vysoký krevní tlak, atd. Spirulina je vláknitá sinice, žijící v tropických jezerech Afriky, Asie a Jižní Ameriky. Pro obsah zdraví prospěšných a důležitých látek by neměla chybět ve stravě dnešního člověka, zasaženého nebo ohroženého civilizačními chorobami. Spirulina obsahuje velký podíl antioxidantů, vitamínů, minerálů, či esencialních aminokyselin.

Acerola - brazilská třešeň, patří vůbec k nejsilnějším přírodním zdrojům vitamínu C, ale také A a dalších vitamínů. Je to doslova vitamínová bomba. Zvyšuje účinek polysacharidů medicinálních hub při posílení obranné Qi.

Kombinace těchto látek tak dává komplexní přípravek pro podporu vašeho zdraví. Na všechny produkty jsou prováděny v renomované a nezávislé německé laboratoři testy na těžké kovy, pesticidy, mikrobiologické testy, DNA, testy na radioaktivitu, množství polysacharidů, atd. Bez nadsázky se dá říct - nejvyšší kvalita za bezkonkurenčně nízkou cenu.


koupíte jej zde